previous pauseresume next

آیین بزرگداشت روز خبرنگار و تجلیل از روابط عمومی ادارات در فرمانداری شهرستان برخوار برگزار شد

تاجمیری گفت: فعالین این عرصه خطیر درعصر ارتباطات رسانه ای و انفجار اطلاعات مسئولیت اخلاقی و حرفه ای ارزشمندی را عهده دار بوده و رعایت قوانین،شئونات و استقلال عمل و توجه به ملاحظات مدیریت افکار عمومی می تواند در پیشبرد اهداف رسانه ها و رسالت خبرنگاری و کمک به رشد و پیشرفت کشور موثر واقع شود.
در ادامه صابری رئیس اداره فرهنگی و ارشاد اسلامی شهرستان برخوار افزود:در سطح شهرستان ۳ سایت خبری و ۴ کانال تلگرامی با مجوز هستند که طبق مطالب از زمینه خبری ۳۶ درصد،فرهنگی اجتماعی ۱۹ درصد،انعکاس صدای مردم ۱۱ درصد،اطلاعیه ها ۲۴ درصد،بقیه موارد ۱۰ درصد را به خود اختصاص داده است
مسئول روابط عمومی فرماندار شهرستان عنوان کرد:انتظارات و چشم اندازهایی که ماداریم این است که مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان تعاملات بیشتری را با رسانه ها داشته باشند.
در این نشست که جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه تفرش حضور داشتند،مشکلات خبرنگاران مطرح شد؛کم کاری روابط عمومی برخی از ادارات،عدم تعامل برخی از ادارات با خبرنگاران،بخشی از مشکلات مطرح شد.
مراسم روز خبرنگار امروز ۱۷ مرداد ۹۶ با حضور فرماندار،معاون فرماندار،مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان،صابری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان،شهرداران و مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان به منظور برنامه ریزی درخصوص برنامه گرامیداشت روز خبرنگار در محل فرمانداری برگزار شد.