اخبار

تسلیت باد عزای رحلت رسول خدا و شهادت امام حسن مجتبی

چقدر آخر این ماه سخت و سنگین است/ تمام آسمان و زمین بی قرار و غمگین است/ بزرگتر ز غم مجتبی (ع) و داغ رضا(ع)/ فراق فاطمه با خاتم النبیین (ص) است

هشدار احتباط احتیاط

هشدار         احتباط    احتیاط

جلسه شورای بهورزی

جلسه شورای بهورزی با حضور کلیه اعضاء محترم در دفتر مدیریت شبکه برگزار شد. مسائل و مشکلات بهورزان توسط نمایندگان آنها مطرح و تصمیماتی جهت رفع آن اتخاذ گردید.

کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان

 کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان چهارشنبه ۲۴ آبانماه درمحل  فرمانداری شهرستان با حضور فرماندار محترم و مسئولین محترم ادارات و مدیریت محترم شبکه بهداشت از ساعت ۱۰:۳۰ الي ۱۳:۱۰ برگزار گردید.
 

جمع آوري كمكهاي مردمي براي زلزله زدگان كرمانشاه

جمع آوري كمكهاي مردمي براي زلزله زدگان كرمانشاه به همت پرسنل شبكه بهداشت و درمان شهرستان برخوار و پرسنل محترم بسيج شهرستان برخوار

کمیته درمان و حمایت های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر

کمیته درمان و حمایت های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور مدیریت محترم شبکه ،معاونت محترم بهداشتی، معاونت محترم  غذا و دارو ، نمایندگان محترم فرمانداری ، نیروی انتظامی ، آموزش و پرورش ، کمیته امداد ،بهزیستی و جمعی از مسئولین محترم واحد های ستادی در تاریخ ۹۶/۸/۲۲ در دفتر مدیریت  شبکه برگزار گردید .
در این جلسه هماهنگی و تصمیماتی جهت شناسایی ، درمان و حمایت اجتماعی  از دانش آموزان، با  مشکلات روحی و اختلالات روانی  صورت گرفت .

کرمانشاه تسلیت

تسلیت حقیرترین واژه است برای بیان داغی که بر دل نشسته از فاجعه ای که هموطنان شریف غرب کشور را دچار کرده است، سوگواریم و همدرد.

شرکت در مانور اداره گاز

شرکت  در مانور اداره گاز شهرستان برخوار در شهرک صنعتی شهرستان برخوار جهت امادگی هر چه  بیشتر در برابر حوادث احتمالی

برگزاری دومین جلسه هماهنگی اجرای طرح پایلوت بسته خدمتی جدید کودکان

برگزاری دومین جلسه هماهنگی اجرای طرح پایلوت بسته خدمتی جدید کودکان  در تاریخ ۹۶/۸/۲۱در دفتر مدیریت شبکه با حضور مدیر و معاون محترم بهداشتی ،مسئولین محترم واحدهای گسترش و سلامت خانواده و کارشناس کودکان

بازدید سرکار خانم مقدس از فعالیت های واحد آموزش بهورزی شهرستان

بازدید سرکار خانم مقدس از فعالیت های واحد آموزش بهورزی شهرستان برخوار و خانه بهداشت محسن آباد در تاریخ ٢١آبان  
ضمن تشکر از رهنمودهای ایشان

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار